ayhanYatırımcı Vizesi, H1-B Çalışma Vizesi, F1 Öğrenci Vizesi gibi her türlü vize durumunuzu değiştirme işlemlerinizde bir uzmana sormadan hareket etmeyin.

Vatandaşlık işlemleri, yakınlarınıza Green Card başvurusu gibi göçmenlikle ilgili her türlü sorunuzu göçmenlik hukuku konusunda uzman Avukat Ayhan Öğmen cevaplıyor.

Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri’nde iş kuracaksınız, şirket nasıl kurulur, iş sahanıza göre hangi tür şirket kurmak sizin için avantajlı, ortaklık, bayilik sözleşmeleri nasıl yapılmalı, ABD vergi sistemindeki farklılıklar nelerdir, ABD’de Yatırımcılara ne tür avantajlar sunuluyor, şirket, ortaklık ayrılıkları nasıl yapılmalı, gibi sorularınızın cevaplarını işin uzmanından öğrenip ona göre adım atmak sizlerin faydasına olacaktır.

Göçmenlik ve Ticaret Hukuku alanında uzman Avukat Ayhan Öğmen, ABD’de vize, vatandaşlık ve ticaret hukuku konusundaki sorularınızı bekliyor.

 

ABD’deki Hukuk Danışmanınız Avukat Ayhan Öğmen’e her türlü sorularınızı [email protected] adresine mail atarak ya da aşağıdaki formu doldurarak sorabilirsiniz.

Error: Contact form not found.