ABD Vizesi Başvuruları Konusunda Flaş Son Dakika Gelişmesi

ABD Vizesi Başvuruları Konusunda Flaş Son Dakika Gelişmesi

Avukat Ayhan Ogmen’in Türk Vatandaşları İçin Türkiye’de Bulunan ABD Konsoloslukları’ndaki Göçmen Olmayan Vize Başvurularının Askıya Alınması Konusunda Yaşanan Flaş Son Dakika Gelişmesi Hakkındaki Açıklamaları

Bilindiği üzere Türkiye’nin ABD Konsoloslukları’ndaki Göçmen Olmayan Vize Hizmetleri 8 Ekim 2017 tarihi itibariyle askıya alınmıştı.

ABD ve Türkiye arasında devam eden vize krizi konusunda bugün itibariyle yeni bir gelişme yaşandı. Bu gelişmeye göre, ABD Büyükelçiliği Vize Bilgi Servisi, Ogmen Hukuk Büromuza ve vize başvurusu yapan vatandaşların başvurularına mail olarak yanıt vermeye başladı. ABD Büyükelçiliği’nin Vize Bilgi Servisi’nden Ofisimize ve başvuru sahiplerine gönderilen mailde şu ifadelere yeriliyor:

Sayın Başvuru Sahibi,

Türkiye’deki ABD misyonu, sınırlı ölçüde vize başvurularını kabul etmeye başlamıştır. ABD’ye seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri artık yeniden randevu alabilirler. Ancak, sınırlı sayıda randevu verilebileceğinden normalden daha uzun bir bekleme süresi olabilir. Bazı durumlarda acil randevu alınabilir. Eğer acil bir seyahatiniz söz konusu ise ve istediğiniz tarihe randevu alamıyorsanız, lütfen boş olan en yakın tarihi seçiniz ve ardından acil başvuru için gereken adımları izleyiniz. Acil başvuru talebinde bulunurken lütfen seyahatinizin neden acil olduğunu açıklayınız ve önceki randevunuzun iptal edildiğini belirtiniz.

Teşekkür ederiz!
ABD Vize Bilgi Servisi”

Görünen o ki, Göçmen Olmayan ABD Vize Başvurularının Durdurulması Konusunda yeni gelişmeler, yeni yumuşamalar meydana gelmektedir. ABD Büyükelçiliği tarafından gönderilen bu mail sonrasında, Türkiye ve ABD arasında yapılan görüşmelerle vize krizinin aşılacağı öngörülmektedir.

Ogmen Hukuk Bürosu olarak ABD vizeleri ve detayları konusundaki her türlü sorularınız için ofisimize +1 (212) 245 70 70 telefon numarasından ya da [email protected] adresinden e-mail atarak ulaşabilirsiniz.

OGMEN HUKUK BÜROSU İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ADRES: 26 Broadway, 17th Floor, New York, NY 10004, USA

Telefon Numarası: +1 (212) 245-70 70

Fax Numarası: +1 (877) 513-83 39

E-mail: [email protected]

LİNKLER:

https://ogmenlaw.com

Facebook: https://www.facebook.com/ayhan.ogmen.9

https://www.facebook.com/attorneyayha…

https://www.facebook.com/pages/Avukat…

https://www.facebook.com/pages/Abogad…

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCCaD…

Twitter: https://twitter.com/Av_Ayhan_Ogmen

Twitter: https://twitter.com/OgmenLaw

Vimeo: https://vimeo.com/user42035567

Vimeo: https://vimeo.com/user42029975

Dailymotion: http://www.dailymotion.com/ayhanogmen

Dailymotion: http://www.dailymotion.com/aogmen1

www.uscis.gov

http://www.senate.gov

http://www.house.gov

http://www.usa.gov

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis

Enquire here

Give us a call or fill in the form below and we'll contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.

Error: Contact form not found.